Sık Sorulan Sorular

Davetiyeler neden bu kadar ucuz?
Davetiyeler Türkiye’mizin her tarafından gelen siparişler toplanarak basılmaktadır. Toplam 36 adet davetiye aynı anda basılınca maliyet 36'ya bölünüyor.

Davetiyelerde sayıyı belirleme şansımız varmıdır?
Davetiyeler standart olarak 1.000 adet basılmaktadır. 1000 adetten daha az baskı yapılma-maktadır. Ancak 1000 ve katları şeklinde baskı yapılabilir.

Davetiyeler Nasıl Bir Kâğıda Basılmaktadır?
Davetiyelerimiz 250 gr. Amerikan Bristol Kâğıda fotoğraf kalitesinde basılıp üzerine parlak selefon yapılmaktadır.

Davetiyelere Zarflar da dâhil mi?
Davetiye fiyatlarımıza zarflar dâhil değildir. Zarflarda 100 adet ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Resimli olmasını istiyorum. Resmi size nasıl ulaştırabilirim?
Davetiye üzerine baskı yapılmasını istediğiniz resmi bize sipariş formundan davetiye bilgileri ile birlikte ya da e-posta ile gönderebilirsiniz.

Davetiye Örneklerinden Numune Gönderirmisiniz?
Daha önce basılmış örneklerden numune gönderebiliriz. Fakat kargo bedeli olan 5,00 TL yi sizin ödemeniz gerekmektedir.

1000 Adetin 500 Adedi farklı 500 adedi farklı olur mu?
Hayır. Baskılarımız standart olarak 1000 adet veya katlarıdır (1000, 2000, 3000 gibi)

Davetiye Baskısında hata olursa?
Davetiyeler hazırlanırken önce tarafımızdan tashih edilmektedir. Daha sonra sizinde kontrol etmeniz amacıyla ONAY için size gönderilmektedir. Ön izlemeyi kontrol ettikten sonra eğer bir yanlış varsa, istediğiniz düzeltmelerin yapılmasını bize bildirirsiniz. Yoksa ONAY FORMU ile onay verirsiniz. Bu durumda yine de hata olmuşsa tarafımızdan hiçbir ücret talep edilmeden tekrar baskı yapılarak size gönderilir. Ancak sizin onayladığınız tasarımla baskıdan çıkan arasında fark yok ise hata sizden kaynaklandığı için yenisi yapılmaz. Ancak ücreti mukabilinde tekrar baskı yapılır.

Size Nasıl Güvenebilirim?
Sanal ortamda alışverişlerin pek güvenli olmadığı doğrudur. Müşterilerimiz haklı olarak güven sorunu yaşamaktadır. Ama aynı sorun bizim için de geçerlidir. Arzu ederseniz toplam ücrete (Tahsilat ve Havale ücreti olarak) +10 TL eklenerek UPS kargo ile ödemeli olarak adresinize gönderebiliriz. Paketi teslim alırken ücreti UPS Kargo görevlisine ödersiniz.

Teslimat Nasıl Yapılıyor?
Hazırlanan taslağa onay verip ödeme seçeneği tercih edildikten sonra işleme başlanır. En erken 2, en geç 5 günde Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz. (bulunduğunuz yerde kargo olmak şartı ile) Kargo Ücreti ALKU Prodüksiyon tarafından ödenmektedir.

Davetiyeler Zamanında elime ulaşır mı?
Türkiye’nin her bölgesine (Bulunduğunuz yerde Aras yada UPS Kargonun olması vede o bölgede günlük çalışıyor olması kaydıyla) Kargolar 0-600 Km arası 1 gün, 600 km sonrası 2-3 günde teslim etmektedir.

Ödemeyi Nasıl yapacağım?
Ödemenizi sitede belirtilen banka hesaplarından birine EFT / Havale ile Kredi Kartı ile yada teslimatta yapabilirsiniz. Ödemeyi bankamatiklerden banka şubesine göre daha düşük masraflarla yapabilirsiniz. Bu işlem için bankada hesabınızın olmasına da gerek yoktur. Teslimatta ödemeyi seçmişseniz siparişinizi size getiren görevliye yaparsınız.

Baskı için onayladığım davetiyede düzeltme yapabilirmiyim?
Davetiye onaylandıktan ve ödeme şekli tercih edildikten sonra işiniz 1 saat içinde baskıya atılmaktadır. Sadece onay verdiniz ama peşin ödemeyi seçtiniz ve ödeme yapmadıysanız işiniz hazır bekletilir. Ödeme yapıp haber verdikten sonra işiniz baskıya gider. 1 saat içinde değişiklik yapma hakkına sahipsiniz. Ödeme bildiriminden 1 saat sonra yapılan değişiklikler kesinlikle kabul edilmez. Bu yüzden Yazım hatası varsa iyice kontrol edilmelidir.

0.312 261 86 24 • 0.506 510 35 93 • Elvankent - Etimesgut / ANKARA
alkuu@hotmail.com
• alku@alku.com.tr
Copyright 2011 © ALKU  | Tasarım & Barındırma